Aşk Acısı Çekenler İçin İlaç Gibi Dualar

Aşk acısı bu dünyada en az kanser kadar dert yükleyebilir insana. İkiside insanın yaşama sevincini alır. Aşk varken bulutların üstündesin ve aşk gittikten sonra cehennemin dibinde gibisin. Aşlında aşkı yaşamayan insan için böyle değildir, insan tadını bilmediği birşeyi özlemez. Lakin o aşkın tadını bir kez birinde aldıysanız hep onu arar onu istersiniz. Aşağıdaki dua ile de aşkı yaşadığınız kişiyi yeniden aşık edebilirsiniz.
Bu uygulama ile size daha önce size daha aşık olmuş ve aranızın bozuk olduğu bir kişiye tekrar bağlanabilirsiniz.
Bir mum üzerine 41 defa ”ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” diyerek üflersin. Mumu bitene kadar yakarsın. Sevdiğin senin aşkından yanıp tutuşur sensiz yapamaz, inanarak yapmak önemli.Bu uygulamanın etkisini görenler genellikle eskiden sizi sevmiş biri sürekli olarak rüyalarında sizi görmeye başlayacaktır
Bismillahirrahmanirrahim. Vaadallahüs sabirine nasran. Ve kaddere İsmen yetevekkeie aleyhi ecren. Ve şeraha limenyüfevvizu ileyhi sadren. Fe-inne ma-al usri yüsren, İnne maal usri yüsra. İnne kitabel eb-rari lefi illiyyin. Ve ma edrake ma illiyyun. Kitabün merkum. Yeşhedühül mukarrebun.

Bir önceki yazımız olan Sübhaneke Duası başlıklı makalemizde anlamı, subhaneke ve sübhaneke duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Aşk Duaları, Bağlama Duaları, Aşk ve Bağlama Büyüleri, Denenmiş Aşk Duası - Aşk Büyüsü, Büyü Bozma, Cin Musallatı