Büyü ve Sihirden Koruyan Dua

Bir bardak gülsuyu ya da içme suyuna veya ikisinide ayrı ayrı kullan ve yüzügü batır sadece yüzüğünüzün taşı suya temas etmesin buna dikkat edin . yüzük gümüş olsun niyetini yap gülsuyunu önüne al yüzüğü batır bu şekilde suya bakarak 21 kez Ayetel kürsi okuyun 11 felak,11 nas, 19 kezde Nahl suresinin 100.ayetini oku ve ardından bu duayı 7 kez oku ” İnnehü min süleymanu ve innehü min bismillahirrahmannirrahim” de ardından “sülfi olan her varlığa bu suyun ve gülsuyunun olduğu yeri yasakladım.”ve 1 kez Fatiha suresini okuyup yüzüğü hemen sudan çek ve parmağına tak.O sudan kim içerse büyü derhal bozulur.O gülsuyu hangi mekana serpilse oraya sülfi kimse giremez girse bile derhal söner yok olur.(gülsuyunu için ve mekana serpin.)

UYGULAMA YAPILIRKEN UZERİNIZDEKİ MUSKA VEYA KORUMAYI CIKARIN OKUMA YAPARKEN SADECE SUYA KONSANTRE OLUN BASKA YERE BAKMAYIN.BASKASI ICIN YAPILACAKSA ONUN YUZUGU OLMALI YADA SATIN ALIP ONA HEDIYE EDIN.OKUMA ZAMANI YOK ISTEDIGINIZ ZAMAN UYGULAYABILIRSINIZ.

SELAMETLE………….

إِنَّمَا سُلْطَانُهُ عَلَى الَّذِينَ يَتَوَلَّوْنَهُ وَالَّذِينَ هُم بِهِ مُشْرِكُونَ
İnnemâ sultânuhu alellezîne yetevellevnehu vellezîne hum bihî müşrikûn(müşrikûne).

Onun (şeytanın) sultanlığı (yaptırım gücü) sadece ona (şeytana) yönelenlerin ve onunla (şeytanla), (Allah’a ulaşmayı dilemedikleri için) Allah’a şirk koşanların üzerindedir (onları etkiler).
nahl suresi 100.ayet

Bir önceki yazımız olan Büyü - Şeytan ve Cinlerden Korunmak İçin Dua başlıklı makalemizde Büyü - Şeytan ve Cinlerden Korunmak İçin Dua, büyüden korunmak dua ve büyüden korunmak için dualar hakkında bilgiler verilmektedir.

There are 5 comments left Go To Comment

 1. maruf /

  Selamlar ben medyum olcay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum olcay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 2. abdullah /

  Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Olcay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Olcay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Olcay hocadan razı olsun.

 3. izzettin /

  Selamlar olcay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin sorunu için tekrar olcay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Olcay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 4. engin /

  Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum olcay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için olcay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende olcay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 5. halil ibrahim /

  Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için olcay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Leave a Reply

Aşk Duaları, Bağlama Duaları, Aşk ve Bağlama Büyüleri, Denenmiş Aşk Duası - Aşk Büyüsü, Büyü Bozma, Cin Musallatı